BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8597072
*
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:13:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:17:52
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:44
-
5405 Takarmatur
1930-tal, funkis, trä, 4 ljusarmar i krom, kupor i..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:17
-
4035 Takarmatur
9 ljusarmar, mässing. Diameter: 60 cm. Höjd: 80 cm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:30
-
5233 Takarmatur
Funkis. Höjd: 30 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59
-
5082 Takarmatur
Glaskupa / mässing, nutida. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:22
-
5081 Takarmatur
globlampa, glas / metall. Höjd: 63 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:24
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7072
Takarmatur
metall, 1950-tal, höjd: 22 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 17:17:52 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:44 -
5405 Takarmatur
1930-tal, funkis, trä, 4 ljusarmar i krom, kupor i..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:17 -
4035 Takarmatur
9 ljusarmar, mässing. Diameter: 60 cm. Höjd: 80 cm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:30
-
5233 Takarmatur
Funkis. Höjd: 30 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:59 -
5082 Takarmatur
Glaskupa / mässing, nutida. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:22 -
5081 Takarmatur
globlampa, glas / metall. Höjd: 63 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:24